EQUIPS DE BÀSQUET

FEMENINS

SENIOR FEMENÍ A 21/22

SENIOR FEMENÍ
3 BELÉN ARMENGOL
6 CARLA ORTAS
7 FRANCINA AYUSO
9 CARLA ARNUELOS
10 MARINA PORTILLO
15 AIXA SOUMAH
16 ALBA ACEVEDO
17 NEUS DUTREN
19 ARIADNA SIMÓN
21 RAQUEL ALONSO
22 LAURA PRADO
ENT IVÁN SERRANO
ENT ENRIQUE LÓPEZ
ENT TANIA RIVERA
L-MI-V 21:15-23:15 21:30-23:00 21:30-23:15

SENIOR FEMENÍ B 21/22

3 JANA LÓPEZ
4 MONTSE PLENSA
7 ELNA MARTIN
8 JUSTINE WIART
9 ANA MILEGO
11 SHEILA PÉREZ
12 AINA TORRAMILANS
14 LAURA CARRETERO
24 AINA BALSEIRO
44 MIRIAM QUIROGA
OO AINA SITGES
ENT QUIQUE LÓPEZ
ENT JORDI HUGUET
B: M-J-V 21:30-23:15 22:00-23:15 20:00-21:30

JUNIOR A 21/22

3 YLENIA PÉREZ
4 LUCÍA CARMONA
5 XÈNIA MARTÍNEZ
8 LUCIA MORENO
9 MARTA MARTÍNEZ
11 BLANCA ACEVEDO
12 IRENE BATALLA
14 ANNA CABELLO
52 MARíA GÓMEZ
ENT IVÁN FAURE
ENT XAVI SAFONT
ENT SHEILA PÉREZ
A: M-J-V 20:30-22:00 20:30-22:00 19:00-20:30 G

JUNIOR B 21/22

4 FARNERS CASANELLAS
8 AINA GRANÉ
9 LIDIA FERRER
11 ANNA GASSOL
12 LAURA ALCOVERRO
14 ALBA MARULL
15 AMAYA PÉREZ
16 ALBA GONZALEZ
18 JÚLIA ISERN
21 LIDIA SANZ
23 REBECA PÉREZ
32 JANINA VERGARA
ENT DAVID BLANCO
ENT JORDI COMERMA
ENT DAVID PEREZ
B: M-J-V 20:00-21:30 20:00-21:30 20:00-21:30

JUNIOR C 21/22

3 ANNA FERRAN
5 MARTINA CLARAMUNT
8 JEIMY CESPEDES
9 JUDITH MATEO
15 JASMINE CALERO
20 NORAH MARTINEZ
32 IRENE LOPEZ
18 NORA NUBIOLA
99 MIREIA RAMOS
ENT DAVID PÉREZ
ENT JORDI HUGUET
C: L-MI-V 19:45-21:15 20:00-21:30 18:45-20:00 G

CADET A 21/22

4 KHADIJA BENMAATOUK
5 JASMINE CALERO
7 LAIA SOLA
8 CLAUDIA MEDINA
9 ARIADNA CERDEIRIÑA
13 BRENDA CASTRO
14 OUMOU DEMBELE
15 CARLA BADENAS
21 CARLA HERNÁNDEZ
22 BRISA SHEILA
26 MARÍA FERNÁNDEZ
33 CAMILA MONTALVO
ENT XAVI SAFONT
ENT AINA TORRAMILANS
A: L-MI-V 20:00-21:15 20:00-21:30 18:45-20:00

CADET B 21/22

4 AURORA SALAZAR
7 TELMA FERNÁNDEZ
8 MARÍA DEL MAR CAICEDO
9 AINHOA FLORES
10 BLANCA SÁNCHEZ
13 MAHATI NOMOKO
17 KAMA TRAORE
21 MARÍA DEL MAR CAPILLA
79 MAYLEE CLARÓS
ENT JORDI COMERMA
B: M-J-V 18:30-20:00 18:30-20-20 18:45-20:00

INFANTIL 21/22

3 FRANCHESCA RUIZ
5 ROCIO ALARCON
7 NOA SOLANA
8 ROSHEL MANZANO
10 ESTRELLA LUQUE
13 MARIA L RODRIGUEZ
15 NEUS PEÑA
18 TAMARA AVILA
23 JANET SALAZAR
KEYLA QUIROZ
CRISTINA LAIME
ENT ANDREU CALPE
A: L-MI-V 18:45-20:00 18:45-20:00 17:30-19:00 G

PRE-INFANTIL 21/22

3 LUCÍA BOLLO
4 ANNISSON MOREIRA
6 LIDIA SANCHO
7 SARA MARSA
9 LAIA CAMPOS
11 FÁTIMA RMILI
13 GENESIS
14 AINA TORNER
19 LUCÍA ALVAREZ
ENT JORDI HUGUET
ENT AINA TORRAMILANS
A: L-MI-V 18:45-20:00 18:45-20:00 17:30-19:00 G

MINI A 21/22

7 LUCÍA RÍOS
8 LEONIE
10 RANDA BOURTAL
ELENA MARTINEZ
14 CLAUDIA PAOLASSO
SORAYA BOUJDAD
20 PAULA IGLESIAS
21 SOFÍA RÍOS
23 SARAY CAHUAYA
25 JULETSI CADENA
ENT QUIQUE LÓPEZ
ENT ALBA GONZÁLEZ
A: L-MI-V 17:30-18:45 17:30-18:45 17:30-18:45

MINI MIXT 21/22

AMIRA SAFIR
SOFÍA TORRES
DOAE EL HARRACHI
PAULA MIKAELA
AHIINOA BURBANO
SORAYA BOUJDAD
ADRIAN CACHERO
IAN SNAYDER
KELIAN MORENO
JHOSVAN ZAREK GÓMEZ
ISMAEL ZGHINOU
ADRIÁN CACHEIRO
MATIAS GARCÍA
ENT ALEJANDRO REVILLA
MIXT: M-J 17:30-18:45 17:30-19:30

PREMINI A 21/22

2 LUISA EBOUMBOU
3 ERIN SOLANA
7 LILIANA ESCALERA
8 BLESSING ENABULELE
10 NATHALIA TABARES
12 JHAZMIN MARTÍNEZ
13 IRENE ARRANZ
15 MAHADI TRAORE
20 FATOUMATA NOMOKO
21 ANNA CALVÓ
22 ANALIA QUIÑONES
ENT XAVIER OLIVA
ENT JASMINE CALERO
A: L-MI-V 16:30-18:30 16:30-18:45 16:30-18:45

PREMINI B 21/22

0 AINHOA LOOR
1 PRAISSE ESEOHE
2 VIOLETA ARENAS
3 ADIARATOU SANGARE
4 SARA CLARÓS
5 DOUNIA KASMI
6 AMIRA LARFA
7 EVA MATESVOYAN
8 SARA ELISABET MAXEY
9 LAIA TORRESCUSA
11 LEIRE BRISA MEJIA
12 MADELEINE VELIZ
23 FATOUMATA DIARRA
ENT JORDI COMERMA
B: L-M-V 17:30-19:00

MASCULINS

JUNIOR A 21/22

0 OMAR YESID
7 ÁLVARO SEVILLANO
8 SOKO-CHRISTIAN ECHUAKA
9 SEBASTIAN GOMEZ
10 OLIVER PEREZ
11 ANTONI COTRINA
15 IZAN RAMOS
28 IKER BENAVIDES
34 DANIEL BLANQUILLO
98 SEBASTIÁN GÓMEZ
ENT JORDI COMERMA

CADET 21/22

3 IVÁN BESTUÉ
7 JOEL QUIMIS
9 ADAM JBILI
13 LIONEL ANDRÉ LAMY
16 DAVID ROC
17 FRANCISCO PÉREZ
19 MARTÍ CUBILLAS
31 ROBISON ORELLANA
70 EL MEHDI HATTAF
86 ISMAEL CHURA
99 DANIEL GASSOL
ELOI PALOMINO
ENT BENI MORENO
ENT VICENTE GASOL

PREINFANTIL A 21/22

0 ALEJANDRO VÉLIZ
3 IVÁN SEOANE
6 IAN SOLANA
7 WALID HATTAF
9 CRISTIAN CABRERA
10 JEREMY HEREDIA
13 JORDI DAVID GARCÍA
16 BEST IREDIA
21 ALESSANDRO CÓRDOBA
23 POL MANZANO
33 MATÍAS CERDÁN
ENT ALEX PINZANO

PRE-INFANTIL A 21/22

0 ALEJANDRO VÉLIZ
3 IVÁN SEOANE
6 IAN SOLANA
7 WALID HATTAF
9 CRISTIAN CABRERA
10 JEREMY HEREDIA
13 JORDI DAVID GARCÍA
16 BEST IREDIA
21 ALESSANDRO CÓRDOBA
23 POL MANZANO
33 MATÍAS CERDÁN
ENT ALEX PINZANO

ALEVÍ A 21/22

ANGEL MEDINA
POL ABAD
GABRIEL COMA
POL BORREGO
JUAN JOSE CEPIN
EDUARDO MORA
BRAIAN ROSARIO
ALEJANDRO FONSECA
JIMMY GLEN
AKRAM JBILY
ÁNGEL DAVID MEJIAS
ENT DAVID PÉREZ

BENJAMÍ A 21/22

1 LUKA KURASBEDIANI
5 SANTIAGO ROMERO
7 POL CASCAJO
9 ADRIÁN CAMACHO
10 SANTIAGO TUMBACO
12 CARLOS GUTIÉRREZ
13 STEVE CABRERA
15 DANIEL CHIBIKE
23 MATEU GAVIRIA
27 ELOI ROBLEDO
28 FRANCESC CAMPOS
NICOLÁS GARCÍA
ENT ALEJANDRO REVILLA
ENT MARÍA FERNÁNDEZ

ESCOLA DE BÀSQUET MIXTA

SALMA HATAFF
LENAR VEGA
ARIADNA MAESTRE
AINA CERON
MARTA NICOLAS
JEYKEL REINOSO
DAVID SANCHEZ
CHRIS AUSTIN CAMACHO
SIREN FERNANDEZ
AURA MATOS
ENT JORDI COMERMA
L-MI-V 17:30-18:45

Actualment tenim més de

30 equips competint i més de 400 esportistes al nostre club

Vols unirte a nosaltres?

    Accepto la política de privacitat del CE Joventut l’Hospitalet

    La comunicació enviada serà objecte de tractament per part del Responsable CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET. Aquesta comunicació s'utilitzarà exclusivament per tractar les seves dades per atendre la seva sol·licitud, sempre de conformitat amb el Reglament (UE) 2016/679 de 27 d'abril de 2016 (RGPD), la Llei Orgànica 3/2018 de 5 de desembre (LOPDGDD) i demés normativa legal vigent en matèria de protecció de dades personals sobre protecció de dades. Les seves dades no es comunicaran a tercers, excepte per obligació legal, i es mantindran mentre no sol·liciti la seva cancel·lació.

    En qualsevol moment vostè podrà exercir els drets d'accés, rectificació, portabilitat i oposició, i, si s'escau, la limitació i cancel·lació, comunicant-ho per escrit, indicant les seves dades personals a C/ Sant Rafael, s/n 08905 L'Hospitalet de Llobregat o mitjançant l'enviament d'un correu electrònic a cejlhbasquet@hotmail.com.